| sakura a întrebat:

Am 14 ani...si sunt un pic cam grasuta... ce fel de haine ar trebui sa port ca sa nu imi iasa in evidenta burta si picioarele grasute?

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Scuze adela eu nu sunt de parere cu tine daca are picioarele grasute se va vedea urata nu purta cizme peste genunchi.
poarta haine lagri si negre.
si te sfatuiesc sa slabesti happy
fa exerciti mult sport si manaca sanatos :*

9 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Buna. Poarta haine negre si evita dungile:*. Ar fi ideale niste hainute sic, mai largute, volanate>big grin

| AdeeLinee a răspuns:

Si evita fustilelehappy

| LoveTVD a răspuns:

Haine largi... un maiou stramt la sani si larg la burta e super cool. si haine negre in general.

| glamvintage a răspuns:

Poata croiala "imperial" care vine stransa sub piept, apoi lejera-subtiaza, alungeste. Poti incerca si acea lenjerie modelatoare.
Iti mai recomand, cu toata increderea, s aurmaresti emisiunea lui Gok Wan:" Cum sa fii sexy"
http://www1.euforia.tv/articol/tv/emisiuni/cum-sa-fii-sexy-11636.html
Tipul este un super-geniu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le asculta astea nj ce zic.deci nu trebuie sa porti fuste scurte sau haine mulate...iti recomand hainele largute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta o fustita neagra larga deasupra genuchilor si dupa aia ia-ti o bluzita alba la san sa iti fie stramnta si in jos larga dupa aia ia-ti un nanorac sau un plovaras negru...Succes te pup

| Marcela a răspuns:

Haine negre happy

| Doo a răspuns:

Pai, cardiganurile arata bine, blugi cu talie inalta. pot fi si skinny si cu talia pana sub sani.incearca sa slabesti(sa faci sport sa mananci sanatos, nu sa te infometezi)si poti purta un corset pe sub bluzitehappy

| NebunaTha a răspuns:

Haine negre si mai largute happy