| ana_5424 a întrebat:

Ce haine ar trebui sa port vara?

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Haine în care să te simți bine, să nu mori de cald, dar nici să nu fii în pantaloni prea scurți și bustiere, să zicem. ai arăta vulgar și nu cred că vrei să sfârșești violată, Doamne ferește.
poartă niște pantaloni scurți, dar decenți, sau niște pantaloni 3 sferturi mai largi, tricouri mai largi și maieuri. vezi să fie din bumbac ca să nu te coci XD

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pantaloni scurti, 3 sfert, tricouri, maieuri. Dar, ai grija sa fie in culori deschise, si IN NICIUN CAZ : negru daca este cald afara. Daca vei purta negru, va fi ca si cum ai avea o tinta pe spate. Soarele va bate numa spre tine, si sa nu o iei in nume de bine ca "te vei bronza" te vei alege cu arsuri solare grave, poate chiar si insolatie. Deci, ai grija, culori deschise!
O zi buna si succes!

| unknownn a răspuns:

Trebuie sa-ti iei 3 pereche de ciorapi de lana, cam 3 paltoane dinalea din piele de sarpe naturala, 2 speci in cap si 7 caciuli, iti iei papuci dinaia cu blana naturala...lasand gluma la o parte, cu ce naiba te porti imbraca vara? pantaloni scurti si un maieu, sau o fusta si un maieu

| xXxFaTiMa a răspuns:

Haine usoare, subtiri in culori deschise

| RaduDuce a răspuns:

Eu port pantaloni 3 sferturi cu taline lasata laughing si tricouri cu desene funny. tenisi culori mai interesante gen albastru galben. nu culori banale gen alb sau negru. si cam atat. depinde de vreme. aaa da si port si ochelari de soare rolling on the floor

| FuCkMAn a răspuns:

Sincer mie vara imi place sa port bermude mai largi si chestii largi(tricouri pantaloni etc)si cand merg la strand imi iau un sort(pantaloni scurti)one love.