| 2Names a întrebat:

Unde pot sa inscriu codurile de sub capacele de Pepsi? (la promotia cu Michael Jackson)

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Pe siteul lor sau prin sms. De ce nu citesti eticheta? Imi vine greu sa cred ca nu scrie.

| 2Names explică (pentru cooldreams):

Am intrat pe site si nu merge.Nu stiu de ce nu functioneaza la mine.

5 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Mda, sincer am patit si eu asa, dar nu la Pepsi, ci la alte concursuri, deci nu e de mirare. Nu-ti ramane decat sa trimit un sms, dar din pacate nu e gratis si cred ca e cam scump. Unele concursuri merg si pe facebook. incearca si acolo. daca nu, da-l naiba, ca doar poti pirata cd-ul ala si de pe net si in plus nu e singurul concurs din lume. (parca ala era premiul, nu?)

| 2Names explică (pentru cooldreams):

Da, ai dreptate.Poi un CD si nu stiu sigur dar cred ca erau si doua geci de piele.

| cooldreams a răspuns (pentru 2Names):

Tare hai ca ma bag si eu. Ia sa vedem cine strange cele mai multe coduri! laughing

| 2Names explică (pentru cooldreams):

laughingrolling on the floor