| justanotherprettyface a întrebat:

Am castigat un vaucher de 30 ron la tara fashion. asta inseamna ca daca cumpar un produs de 30 ron nu platesc nic?

7 răspunsuri:
| Maddu a răspuns:

Eu stiu ca la mine la oriflame cand castig un vaucher depinde cat castigi de el 40 ron.este 40% reducere plata facturii.sau cel putin asa cred.adica in loc de 160 lei platesc 120 lei...

| Mike_7523 a răspuns:

Da cam asa ceva.

| LuS[z] a răspuns:

Da. Din cate stiu eu voucher-ele sunt un fel de bonuri de masa ca sa zic asa big grin
Acuma depinde si de firma respectiva si politica lor...chestii din astea

| Ich a răspuns:

Dai vaucheru si nu nu platesti nimic

| Altu a răspuns:

Se scad 30 ron din valoarea facturii. Implicit, daca factura e sub 30 ron, nu plateti nimic.
Daca e magazin online platesti si transportul.

| sfdshsnsa a răspuns:

Da, iar daca depasesti platesti diferenta happy
Fundita?

| bells a răspuns:

Dap. Dar vezi sa nu depasesti 30 ron pentru ca vei plati diferenta.