| tflkj a întrebat:

Ce inseamna a plati un produs prin PayPal? Vreau sa comand un produs din alta tara si nu stiu cum sa fac. Daca dau sa il cumpar, cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Vei avea nevoie de un cont paypal cu banii in cont. Daca vrei sa faci comanda din strainatate, din momentul in care tranzactia s-a incheiat, produsul poate sa vin ina maxim 2 saptamani, depinde si din ce tara faci comanda respectiva.

| RaraSeeDY a răspuns:

Pai plata prin paypal inseamna plata cu card!
Produsul pe care vrei sa il cumperi se plateste astfel:

PayPal: Dai niste date a cardului de credit!
Plata se face in maxim 1 minut dupa ce ai dat datele si ai acceptat!
Dupa care comanda va urma sa iti vina in 1/2 zilewinking