| Georgemy2 a întrebat:

Salut, ce se intampla daca cumpar un produs si nu-l platesc cand mi-l livreaza?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nimic rau. Totusi, sunt unele site-uri care te pun pe o ''lista neagra'' a clientilor care nu platesc produsele comandate, iar data viitoare daca vrei sa faci o comanda de pe acel site, trebuie sa ii spui vecinului sa faca comanda in locul tau, tie nu iti vor mai onora comenzile! happy
Bft!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nimic.nu raspunzi si gata, dar alta data nu mai poti comanda de la magazinul acela online.

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Produsul pe care l-ai comandat se returneaza inapoi deci nu patesti nimic.eu am comandat o pizza si nu i-am mai raspuns la usa si s-au intors inapoi...