| papuciirupti a întrebat:

Am citit pe net ca site.ul cel.ro nu e asa sigur... vreau sa.mi cumpar un s5 si nu stiu ce sa fac, pe eMAG e mai scum cu 250 lei. Voi ce ati face?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel.ro e al doilea magazin online de profil ca marime dupa eMAG... eu mi-am luat zeci de lucruri de la ei.

| Florentina9210 a răspuns:

Depinde la ce te referi cand spui ''nu e asa sigur''. Eu am comandat doar o data de la ei si am fost multumita. Tata si-a mai comandat si el o boxa la telefon si nu se auzea stereo. Mi-au acceptat returul si in banii aceia cat a costat boxa 300 ron am ales alta boxa mai ieftina care se aude perfect si restul mi-au ramas mie, de mi-am luat oglinda cosmetica. Hehe.

| geoco93 a răspuns:

Este sigur eu am cumpart de vreo cateva ori de la ei si nu am luat nici o teapa.