| Gabiirom a întrebat:

Am comandat de la eMAG vineri la ora 7 dimineață. Când îmi vine? Pe site scrie luni.Va rog răspundeți!

Răspuns Câştigător
| Drsss a răspuns:

Dacă scrie luni inseamna ca atunci iti vine! Dacă scrie cand vine la ce mai întrebi?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Luni.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Pai daca pe site scrie ca vine luni... de ce ne mai intrebi pe noi cand vine?

| David1209 a răspuns:

Salut! O sa vina luni deoatece sambata si duminica nu livreaza findca este weekend si in cel mai rau caz o sa vina marti...(astept fundita)?