| Lory37 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, pe dat de 26 august am efectuat o comanda de pe eMAG, dar de la un "magazin " mai mic de pe site ul eMAG.
Am achizitionat un vape de la vape style, imi apare ca este comanda in depozitul curierului, o sa imi ajunga pana vineri? Pentru ca este un cadou si vineri seara vreau sa il dau.
Va rog răspundeți cei care ati comandat in cat timp a ajuns comanda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat ceva luni și mi-a venit marți, ar trebui să-ți vină sigur

| Claudiu286 a răspuns:

Da o sa iti ajung