| BiancaTPU2020 a întrebat:

Am completat o fisa ca sa comand volumul unu la o carte dar apoi m-am gandit sa comand si volumul doi dar trimisesem fisa deja dar i-am sunat si nu au raspuns (pentru ca nu mai voiam sa plătesc iarasi curierul) am trimis un email cum ca as vrea sa cumpar si al doilea volum credeti ca o sa imi aduca si al doilea volum odata cu primul volum si nu o sa trebuiască sa platesc curierul?

2 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Poate. Depinde cand citesc mailul.
Poate ai sunat dupa terminarea programului. Mai incearca maine dimineata.

| iulian498456 a răspuns:

Ce site?