| TheDevil3D a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un pc in rate de la Altex dar am vazut pe site-ul lor ca nu e la mine in oras(Constanta).O sa il aduca si aici? Nu vreau sa il comand de pe net pentru ca nu vreau sa platesc cu cardul.As vrea sa platesc direct la magazin.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il comanzi online si il platesti ramburs nu te obliga nimeni sa platesti cu cardul

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum am vazut ca il vrei in rate... caz in care oricum nu il platesti la magazin ci platesti bancii care iti ofera creditul