| KNz9898 a întrebat:

Am cumparat acesti adidasi de pe Okazii.ro dar nu imi prea dau seama daca sunt originali sau nu! Voi ce parere aveti pe ei scrie Made in Vietnam deci nu in China? Am pus de cateva ori intrebarea asta dar raspusurile se contraziceau! http://www.okazii.ro/......a173372403 Ce parere aveti, va rog doar cunoscatorii sa raspunda! Nu sa va dati cu presupusul

5 răspunsuri:
| Imalittlemonkey54 a răspuns:

Sunt fake

| KNz9898 explică (pentru Imalittlemonkey54):

Si un argument de ce sunt fake?

| Imalittlemonkey54 a răspuns (pentru KNz9898):

Uitata-te la pret.O astfel de pereche de adidasi costa mult mai mult pe un site original cu toate ca este sau nu la reducere

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 a răspuns:

Fi atenta cum afli:
Orice obiect fake trebuie sa aiba o diferenta fata de cele originale PE EMBLEMA!

| Principal a răspuns:

Dupa pererea me sunt, iar pe majoritatea etrichetelor adidasilor originali vazuti de mine scria Made in Vietnam. Oricum o sa-ti dai seama cel mai sigur daca-s originali dupa faptul ca rezista mult fara sa se strice, sora mea are cam acelasi model si-i poarta de 3 ani