| bbozga1 a întrebat:

Am cumparat din Franta papuci Nike Downshifter 7 din magazin si m-au tinut 6 sau 7 luni. Ii bagam la masina de spalat in fiecare sambata. Am cumparat de pe Emag la fel Nike Downshifter 7 si dupa o luna jumate s-au dezlipit in varf. Este si o diferenta intre perechi de inaltime si latime. Se poate sa nu fie originali cei de pe Emag?

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

E o diferență de calitate, si eu am pățit. Adidași cumpărați din Italia, Germania puteau fi spălați la masina + ținea foarte mult...pe când cei cumpărați din România (magazine Hervis, Intersport) se dezlipsesc la prima spalare.
Tot ce poți face e sa ii speli pe programul manual, fara stoarcere.
Pur si simplu tot ce se produce pentru România e de proasta calitate, deși prețul e la fel.

| bbozga1 explică (pentru Ivy86):

Trist foarte trist

1 răspuns: