| DabiJaWL a întrebat:

Am cumparat niste ghete de fotbal pentru suprafata din sala de pe bravosport, i-am folosit deja si mi-am dat seama ca-mi trebuia un numar mai mare, intrebarea e daca ii pot trimite inapoi, acum ca i-am folosit, si sa-mi dea acelasi model la schimb dar cu un numar mai mare, bineinteles

6 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, sigurpoti sa ii schimbi, ai termen legal de 30 zile. suna-i spune- le care este problema, intreaba-i cum poti sa ii returnezi. in functie de site, dar transportul e posibil sa il platesti tu. citeste termenii si conditiile. succes.

| DabiJaWL explică (pentru florinflorescu):

Daca i-am purtat... nu prea cred ca o sa mi schimbe

| florinflorescu a răspuns (pentru DabiJaWL):

Ii speli si tu pe talpa sa para ca noi, si gata

| ElPocho a răspuns:

Cred ca-i poti trimite inapoi doar daca nu se vad urme ca le-ai folosit

| DabiJaWL explică (pentru ElPocho):

Dar nu vreau sa-i trimit inapoi si sa-mi primesc banii inapoi, vreau sa-i schimb cu o marime mai mare