| djdidjdj a întrebat:

Am cumparat pe steam un joc dead by daylight in 28 decembrie 2021, cum pot da jocul inapoi si sa primesc bani inapoi?

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

De obicei îți poți lua banii înapoi doar daca nu ai jucat jocul repsectiv. Nu mai știu exact cum e pe Steam. Parca dacă te joci mai mult de o ora nu îl mai poți returna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă merge să primești banii înapoi după atât timp. încearcă să vorbești cu aia la feedback-uri și se rezolva, mult noroc!

| Karlson a răspuns:

Poti da refund la un joc daca ai jocul cumpar de maxim 14 zile si doar daca ai jucat cel mult 2 ore.
https://help.steampowered.com/en/faqs/view/784C-923B-A4A1-C825