| Babus_Denis-Ionut_1994 a întrebat:

Am dat in urma cu cateva luni o comanda pe Aliexpres si a sosit acum cateva zile numai unul din cele doua produse comandate. A trecut timpul limita de trimis comanda, dar nu am primit produsul. Ce pot sa fac in aceasta privinta deoarece produsele au fost platite dar nu livrate toate.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Ceri un refound (banii inapoi), uneori cand trece termenul se intampla sa primesti si produsul dupa ce ai cerut banii inapoi, astfel obtii produsul gratis.

Link pentru dispute si refound:

http://helppage.aliexpress.com/......onList.htm

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serviciu clienti.