| r3laxX a întrebat:

Buna,
Am cumparat de pe Aliexpres 2 mp3 playere.
Respectivul de la care le-am cumparat ma asigurat ca le-a trimis. totusi au trecut 70 zile si tot nu am primit aviz de la posta

Pot sa merg sa intreb la posta daca mi-a sosit pachetu si fara aviz?, ma gandesc ca poate a pierdut postasu avizu sau cine stie ce.

Am mai comandat si acu 4 luni un procesor si in 3 saptamani aproximativ a ajuns fara probleme

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Tracking number ti-a dat? Nu mai comanda de afara chestii fara tracking.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Buna.
Desigur ca poti intreba daca ai vreun colet. Ai nevoie doar de buletin ca sa te identifici.