| AndreeaSimona1 a întrebat:

Am dat o comanda pe Charlotte Tilbury și am greșit țara dar am scris adersa, localitate, județul si codul poștal. Îmi va ajunge comanda?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adresa invalida. Cat de „naiv" poti sa fii sa nu stii sa completezi o adresa?
Unii cred ca aveti nevoie si de ajutor medical doar ca sa respirati.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu va ajunge.

Cum adica sa gresesti tara?
Tu ai 5 ani sau mai putin, sa nu stii nici acum ca traiesti in Romania?

| VoidEternal a răspuns:

Probabil că nu.

| ReddY25 a răspuns:

Se pare că nu

| Eireann a răspuns:

Nu, adresa o sa le apara ca invalida cand o sa incerce sa iti trimita coletul si o sa anuleze comanda.