| AL_ID_2000 a întrebat:

Am dat o comanda pe libris si am primit un email unde zice ca comanda mea este expediata dar a trecut o zi de cand am primit emailul si inca nu am primit comanda. Oare au avut o problema? Sau cand vor ajunge?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Poate dura și o săptămână. Ei zic așa să fii liniștit să nu te agiți (prea tare) Comanda merge la depozit apoi la expeditie/ambalare apoi la curier - apoi la tine

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ai ales sa vina prin curier sau prin Posta Romana? La Posta Romana trebuie sa mergi tu sa ridici coletul, nu ti-l aduce acasa. In ceea ce priveste curieratul acesta merge tot mai prost pe zi ce trece.

| AL_ID_2000 explică (pentru Lioana):

Prin curier