| Necula_Silviu_2000 a întrebat:

Am dat vineri comanda de pe altex pentru un telefon..Stiti cumva daca are liber curieratul luni si marti? ..Fiind Sf. Andrei si 1 Decembrie? Vreau raspuns rapiiid! Funda la primul!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu se lucrează.

| J0B0MAT a răspuns:

Cred ca da.Ai putea sa suni la firma de curierat si sa intrebi ca sa fii sigur.

| FlorinCiokan a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare asemanatoare. Parerea mea este ca e posibil ca luni sa lucreze. Marti e mai putin probabil. Dar nu se stie niciodata am primit colete si duminica. Eu cred ca conteaza si parerea soferilor care vor sa termine mai repede cu livrarile. Dar cand iti spune altex ca a predat produsul la curieri ii poti contacta si iti vor da detaliile necesare. Bafta