| 2000nadia a întrebat:

Stiti prea bine ca a fost Black Friday la Emag. Am comandat un telefon vineri, nu ar fi trebuit sa ajunga azi? (Luni) Inca imi scrie ca nu s-a plasat comanda

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Iti recomand sa apelezi la serciul lor de relatie cu clientii si sa intrebi despre acest aspect.
Este destul de ciudat daca spui ca nu s-a plasat comanda, exista posibilitatea sa nu mai primesti produsul.

| darkhell217 a răspuns:

In general in perioada Black Friday comenzile pot dura pana la doua saptamani

| hamza97 a răspuns:

Buna nadia, mai durează cu telefonul maxim până joi a fost black friday toată lumea și a comandat firmele de curier sunt full da le puțin ragaz ca îți va ajunge comanda ca si eu la fel am dat comanda vineri si abia mâine vine