| Boss_Mihai_1996_ef3q a întrebat:

Despre Altex! Pe forumul lor scrie ca orice comanda efectuata Vineri dupa ora 16:00 o sa fie trimisa Marti! Ei bine, azi este Miercuri dimineata si inca nu a venit coletul!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Comanda este trimisa marti dar se poate sa nu ajunga tot in aceeasi zi, depinde de distanta.
Si doar de la ei poti afla care este situatia cu comanda ta, noi n-avem de unde sti.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Am si eu o intrebare logica, nu e mai usor sa suni la ei la relatii cu clientii (iei numarul de la vanzari de pe site-ul lor) si sa ii intrebi statusul de pe comanda ta si sa le spui ce ne-ai zis si noua? ar fi mai simplu si ai primi raspuns concret, noi nu lucram la altex.

| Boss_Mihai_1996_ef3q explică:

Ok,multumesc!

| Boss_Mihai_1996_ef3q explică:

Dar,de unde vine aceasta comanda, ma refer din ce oras ca sa stiu ce distanta?