| Smile4Adelin a întrebat:

Am de gând să comand faceshield de la Sa Company...le tot fac aia reclame peste tot pe net. Am citit unele review-uri si unii tipi spun că nu au primit comanda..altii ca au primit și sunt foarte mulțumiți. Pe Youtube am vazut ca sunt multi care făceau unboxing la astea. A dat careva comanda? Este țeapă oare? Ar trebui sa ma risc?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Dar multi s-au plans de faptul ca nu au primit modelul comandat. Daca nu ai bani de aruncat eu zic sa nu risti, deoarece, daca n-o sa primesti ceea ce tu ai comandat o sa te coste cam mult sa trimiti produsul inapoi in US. eu zic sa cauti si in Romania probabil o sa gasesti si aici ceea ce cauti tu

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Avand in vedere faptul ca au 822K abonati pe Instagram 1M likes pe Facebook si 10.2K pe twitter nu cred ca sunt tepari

| Smile4Adelin explică (pentru BroascaCuElice):

Asta ma gandesc si eu. dar metoda de plata e paypal..nici nu stiu sigur ce este asta. laughing Atunci de ce ar mai posta tipii ăia pe forum -uri ca nu au primit comanda?

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Smile4Adelin):

Https://www.paypal.com/ro/home
Avand in vedere faptul ca firma e din US e posibil sa dureze mai mult pana ajung in Romania comenzile

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Smile4Adelin):

Cautand mai mult despre ei am vazut faptul ca persoanele care nu locuiesc in US au cam avut probleme cu firma asta

| Smile4Adelin explică (pentru BroascaCuElice):

La asta ma gândeam si eu.tu ce zici să fac? Să mă risc? Nu prea am bani de aruncat. Un tovarăș mi-a spus că e posibil ca aia sa nu fi primit ca nu au introdus adresa cum trebuie ...sau cel putin asta e ipoteza lui.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Smile4Adelin):

Dar multi s-au plans de faptul ca nu au primit modelul comandat. Daca nu ai bani de aruncat eu zic sa nu risti, deoarece, daca n-o sa primesti ceea ce tu ai comandat o sa te coste cam mult sa trimiti produsul inapoi in US. eu zic sa cauti si in Romania probabil o sa gasesti si aici ceea ce cauti tu