| Cl3ar a întrebat:

Am facut o comanda pe eMAG ieri si am sunat dimineata sa mi-o anuleze pentru ca nu mai doream produsele. Operatoarea mi-a spus ca a anulat-o dar in seara asta am primit mesaj de la Cargus ca o s-o livreze maine.Ce pot face, o pot returna fara niciun cost sau sa sun sa le spun ca nu mi-au anulat comanda?

Răspuns Câştigător
| MediaMaxRO a răspuns:

Ai platit comanda? Daca ai platit-o, ridica produsul si fa-i retur. Daca nu ai platit-o, refuza sa o primesti cand te suna curierul.

De curiozitate, ce produs ai comandat si de ce nu-l mai doresti?

1 răspuns:
| Morenna10 a răspuns:

Ii explici ca tu ai sunat la eMAG si ai anulat-o