| Anonim13524 a întrebat:

Am facut o comanda la Emag Duminica 23 iulie pe la ora 1 dupa-amiaza. Comanda nu este livrata de catre Emag ci Emag Marketplace mai exact e livrata prin Urgent Cargus. Astazi. 25 iulie am primit un mesaj pe telefon ca o sa-mi livreze comanda intre orele 11-17. Am intrat la ei pe site si am pus awb-ul iar acolo im spune ca la ora 10:00:46 Spre Destinatar iar la ora 11:33:55 Ridicare din comanda client. Adica? Ce inseamna asta?

1 răspuns:
| neludana2000 a răspuns:

Suni unde ti-ai facut comanda, si le xplici pe clar patania te vor rezolva