| Gshsydydyd a întrebat:

Am facut recent cosul de cumparaturi cu 1 monitor,tastatura,unitate, mouse intrebarea sta in felul urmator ESTE SIGUR SA FAC CUMPARATURI DE LA FIRMA ALTEX? Ajutati.ma si pe mine cu niste raspunsuri cazuri reale (2015-2016)(ma intereseaza sa nu fie stricat sau alte lucruri sa lipseasca ceva din unitate, nu conteaza cand vine coletul, conteaza sa vina.Multumesc.

1 răspuns:
| vladaniel a răspuns:

Salut, Altex este printre primele magazine de electronice din tara. Sunt seriosi, recomand, livrarile le fac prin Nemo Express parca. http://bit.ly/1SZy9fw vezi aici mai multe detalii