| Gshsydydyd a întrebat:

a-ti avut vreodata probleme (2015-2016) cand ati cumparat de la altex (telefoane,tablete,lapropuri,monitoare,unitati etc) ma refer daca erau stricate sau daca erau in perioada de garantie si nu vi le-au mai facut nimic. Vreau sa imi iau si eu o unitate,monitor,tastatura,mouse si boxe toate de la altex si nustiu ce sa fac... Ajutati-ma si pe mine cu niste raspunsuri va rog, nu de pe google vreau sa stiu de la voi.Multumesc!

1 răspuns:
| sandumirel98 a răspuns:

Nu am avut probleme, cumpără tot cu încredere, mai puțin ce aparține de Firma AKAI, pentru că sunt cele mai defectuase, eu am un prieten care lucrează la Altex, și se întoarce marfa de la AKAI, în rest totul bine, sunt client fidel!