| blogger a întrebat:

Am fost invitat la majoratul unui prieten ce va avea loc vineri.Nu ma preicep deloc la cadouri.Ma ajutati cu ceva idei? big grin

Răspuns Câştigător
| Maia a răspuns:

Pai depinde si de suma pe care o detii happy! Poti sa-i cumperi un ceas, un parfum, o bautura tare sau poti sa strangi o suma mare de bani cu altii prieteni si sa-i cumparati un telefon sau ceva interesant! Te poti duce la un magazin de cadouri, gasesti acolo o multime de lucruri pe care i le poti face cadou happy

Distractie placuta vineri!

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa il cunosti si sa stii cat de cat cam ce are nevoie. Daca nu ii poti lua oricand ceva neutru care ar prinde bine oricui cum ar fi o bluza ( sau tricou ), un deodorant, un ceas sau orice altceva. Ideal ar fi daca sunteti mai multi prieteni sa luati impreuna ceva mai valoros de care ati fi siguri ca s-ar bucura.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poi de obicei la un majorat se pune bani. În jur de 50 lei e ok.Astfel îl ajuţi la cheltuielile care le'a făcut...practic îţi plăteşti o parte din meniu

| M' a răspuns:

Poi un tricou cu...Nu imbatranesc, imi creste valoarea!

| OanaG a răspuns:

Cum se numeste prietenul tau?happyRaspunde-mihee hee. Ca s-ar putea sa-ti dau eu o idee, dar am nevoie de numebig grin

| Logout a răspuns:

Practic tipa de jos are dreptate happy

| Abb a răspuns:

Cumpara ceva de la un sex shophee hee
gasesti u cevabig grin

| Abb a răspuns:

laughing. cumpara si tu gonflabilalaughing
mintile diabolice gandesc la fellaughing

| Abb a răspuns:

`o gonflabila`...am uitat sa pun `o`

| Abb a răspuns:

Era mai multumit de o gonflabila...laughing)(glumesc)
ii bun.pana la urma tu te.ai hotarat ce sa. i cumperi.tongue

| Abb a răspuns:

Al` naibii de scumpilaughing

| TutiQ a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Ai pus intrebarea la fix.
Help usblushing

| blogger explică:

Curaj, la asta ma gandeam si eu acum, buna ideea big grin.

| blogger explică:

Cu siguranta n-are nevoie de un casetofon, cine mai foloseste asa ceva? laughing)

| blogger explică:

Pana la urma am luat o sticla de JB big grin, a fost multumit, cred.
merci tuturor

| blogger explică:

Prima data aveam altceva de gand big grin. voiam sa-i cumpar protectie pentru calculator... si pentru el laughing. dar sunt cam scumpi antivirusii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Eu la majoratul nepotului meu am cumparat o bratara de aur. Scumputa dar merita, e major acum viata il formeaza spre o infinitate de aventuri.
Ceva simbolic si din suflet! Numai bine, bafta.

| shiningstar_7528 a răspuns:

Pai...ar putea fi niste hainebig grin sau poate o rama foto digitala, un gameboy(desi n cred ca ar fi cea mai buna alegere)un mp3 player, un casetofon... poti ava fff multe variante daca sti ce ii place

| bombo mika a răspuns:

Pai. un tricou sau depinde, o jacketa sau.niste adidasi.trebuie sa ai de unde lua :p si ce lua