| specialsomeone801 a întrebat:

Am gasit de curand siteul EBAY si am vazut ca este site international.Eu am un LG optimus l9 si am gasit acolo husele pe care nu le.am gasit unde vroiam si vreau sa le cumpar si din moment ce siteul este international livrarile vin de exemplu Germani, China sau alte tarii si acolo mentioneaza ca la unele transportul e gratis sau 2 euro dar ma gandesc ca ma va costa taxa vamala sau cv de genu,va rog daca ati cumparat de pe acest site sa imi spuneti daca ati platit mai mult decat scrie acolo, va rog.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Fiecare vanzator are propriile taxe de transport. La unii transportul e gratuit la altii costa mai mult decat produsul in sine. Eu am comandat de 2 ori de pe ebay si nu am platit nici transportul, nici taxe vamale de niciun fel.

| Barbie a răspuns:

Exact la intreabarea asta ma gandeam de mult, sunt in a ceasi situatie ca si tine, detin un L9 si nu gasesc huse decat de alea urate pentru telefonul asta. (Toate husele si carcasele superbe sunt pentru IPhone, nu-i corect!). Vezi ca scrie pe site cat costa transportul pentru Europa