| Donotdisturb a întrebat:

Am gasit o carcasa pentru telefonul meu Nokia la pretul de 50 lei pe okazii.ro.Vanzatorul pretinde ca e originala carcasa.Care este parerea dvs?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Pe okazii pot fi inselatorii sau nu. Eu mi-am cumparat o husa din silicon de pe okazii si am primit-o exact ca in descriere: aceeasi culoare, pachetul continea exact ce era in anunt (husa, buretel de sters ecranul telefonului, 2 folii de protectie gratuite). La pretul de 50Lei banuiesc ca poate fi originala, daca nu este cere-i un ID sau un numar de telefon, sa ii spui daca esti nemultumita. Dar pana la urma, e doar o carcasa, o poti gasi in alta parte mai scumpa si sa fie acelasi material/calitate. Pa pa!

1 răspuns:
| IasMin1 a răspuns:

Nu este originala. Originala este in Cosmote, Vodafone sau pe ce retea esti tu