| Dragon94 a întrebat:

Salut am un Nokia n73 si vreau sa-l vand telefonul arata ca nou a fost ingrijitintr-o carcasa de plexiglas
Telefonul se vinde in cutia originala impreuna cu toate accesorile originale
incarcator,usb,handsfree, card de 1gb+card reader pentru mini sd,
o baterie noua in plus, 2 carticele de utilizare si un cd de instalare.
La pretul de 250 lei pentru cei interesati astept orice intrebari

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Problema e ca nu il vei vinde...mai ales cu 250 ron happy chiar daca ai tu totul la el happy uite ieri am vazut pe bazar pe cineva care il dadea cu 60 ron si l-am vazut in poze si arata imepecabil happy

| Cristi_Blondu_1997 a răspuns:

Poi un telefon de obicei nou si la pretul acela da se vinde cu toate componentelewinking Asa am vandut si eu un Nokia asa 201winking