| FeelLove a întrebat:

Am gasit pe okazii.ro corset slim'n'lift care ascunde kilogramele in plus. Inmedie pretul e de 20`30 lei. M`am gandit sa imi comand si eu unul insa pretul e destul de mic, nu vreau sa se deterioreze dupa prima purtare.La teleshopping e 200 lei iar pe site scrie "vazut la tv", oricum nu e exact acelasi produs.Credeti ca se merita sa imi cumpar asa ceva? Voi ati incercat sau cunoasteti persoane care au folosit asa ceva? Sunt indecisa! Please ajutati`ma!:*

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Daca respectivul are calificatevie pozitive poti sa il cumperi happy vezi sa scrie acolo (produsul poate fi returnat) si in cazul in care este nemultumita il returnezi si primesti banii inapoi happy
Funda?

1 răspuns:
| idcatalin a răspuns:

Sotia mea l-a cumparat de pe topcadouri la pretul de 100 lei si chiar este produsul din reclamele tv. Isi face treaba dar trebuie sa ai grija cat de cat si la ce mananci.

Il gasesti aici
http://topcadouri.ro/corset-slim-n-lift.php