| anonim_4396 a întrebat:

Am în plan sa plasez o comanda de aproximativ 700 lei pe site-ul sportisimo, însa pentru ăștia care ați mai comandat de la ei vreau sa știu ce experienta ați avut cu ei. Serioși, neserioși... Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Anca32 a răspuns:

Recomand cu drag sunt la a 2 a comanda și sunt foarte mulțumită.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Inainte sa faci asta, ai vrea sa te uiti mai intii pe SportsDirect. Livrarea in.ro dureaza sub o saptamana de obicei, transportul e ieftin, iar preturile sunt excelente.

| SunTdiNtuLceA a răspuns:

Sunt serioși, poți comanda cu încredere!