| qweer a întrebat:

Am şi eu o întrebare legata de Avon happy
Aş vrea să plasez comanda dar nu prea stiu cum. thinking
Am primit catalogul şi vreau să trimit comanda dar nu ştiu. Încerc să mă înregistrez pe site pentru a trimite comanda dar îmi cere "zona" şi " nr reprezentant" şi din câte am înţeles astea se iau de pe factura de la avon dar nu am aşa ceva. straight face Vreau să plasez comanda online.

Mulţumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Moshoo a răspuns:

Trebuie sa fii reprezentant Avon ca sa poti plasa o comanda.
Deabia atunci o sa ai un numar de reprezentant si o sa poti comanda.
Dar pana atunci comanda la cel sau cea care ti-a dat catalogul.

| qweer explică (pentru Moshoo):

Pot plasa comanda si pe site-ul www.avon-shop.ro?
Adică are legătură cu Avon sau este un alt oarecare site?

| endeavour a răspuns:

Uite aici, sper sa te ajute http://www.catalog-avon.ro/cum-comand-produse-avon.php Bafta! :)