| elleneS a întrebat:

As vrea sa va intreb ce purtati la inceputul scolii?

Răspuns Câştigător
| anytzza97 a răspuns:

Uniformalaughing Daca nu aveti, opteaza pentru ceva cuminte. Vei face o impresie buna, profilor. Cuminte...adica nu te duce cu un decolteu adanc si o fusta de o palma ca la fiecare miscare dirigintele sa iti poata vedea culoarea chilotilorlaughingIti spun asta fiindca am avut o colega in generala care ne "expunea"in fiecare zi aceata priveliste deloc placuta. straight faceDaca nu as avea uniforma m-as duce imbracata cu niste blugi inchisi la culare, o bluza simpla dar nu plictisitoarelaughing, niste balerini in picioare si nu as exagera cu accesoriile. Bafta!

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Blugi,camasa albastra si uniforma{ la noi a ajuns ddoar sacoul restul vine de 2 ani "lunea viitoare"}.
Daca nu ai uniforma poti opta pentru o camasa pe care o asortezi tu, ceva decent.

| RyGoLeTa a răspuns:

Uniforma.

| alex0110 a răspuns:

Eu port uniforma scolii.

| BunaLaToate a răspuns:

Nu trebuie neaparat uniformahappy Poti purta ceva decent o bluza alba sau gri si cu blugi.