| Nayuky a întrebat:

Am nevoie de ajutor repede!

Hei TPU maine este ziua celui mai bun prieten face 14 ani nu suntem ca Sisi si Roky sau ceva de genul..suntem un grup de mai multi prieteni care am crescut i aceeasi zona) si nu am idee ce sa ii iau..nu vreau sa ii iau cevacum ar fi un tricou pentru ca asta ii iei de obicei cuva cand nu ai idei.As vrea ceva mai original.dar nu rama cu o poza cu noi toti adica poza de grup

Dau fundita

Multumesc^.^^.^

9 răspunsuri:
| OanaSiCamAtat a răspuns:

Si eu am trecut prin asta cu un prieten. Nu stiam ce sa ii iau, apoi mi-am amintit ca lui ii plac foarte mult camasile in carouri asa ca i-am luat o camasa. Si de la intrebarea "Ce sa-i i-au?" am ajuns la cel mai frumos cadou de la petrecere si eram cam 10 copii care i-au adus cadou. Deci trebuie sa iti amintesti ce-i place lui sa faca sau cu ce-i place sa se imbrace si faci legatura. Daca vrei mai vb pe Facebook. Pagina mea de facebook este "Marinela Ferescu (Oana)". Cauta-ma si iti zic eu ce poti sa-i dai.

| krlla a răspuns:

Eu zic ca o petrecere surpriza cu toata gasca i-ar placea mult.

| Nayuky explică (pentru krlla):

Isi tine ziua maine

| pinkeye a răspuns:

Daca e baiat si sunteti mai nebuni poti sa ii iei o chestie ceva gen de amuzament:o cheie dinaia de masina care te curenteaza etc.
Sau daca e fata poti sa ii iei ceva care stii ca ii place ff mult de cand ai fost cu ea in oras:un lant, o geanta, un luciu, ceva! Funda?

| Pufuletss a răspuns:

Eu zic sa ii iei ceva ce simti tu pentru el...adica eu am avut un "cel mai bun prieten" mai demult si era ziua lui si pur si simplu m-am gandit la el si mi-au venit ideei prin capwinking eu zic sa faci la fel, si nu cred ca ar conta cadoul, este prietenul/prietena ta si i-ar placea orice i-ai lua happy fundita?:X

| Nayuky explică (pentru Pufuletss):

Pai n-am nici o ideelaughing

| Pufuletss a răspuns (pentru Nayuky):

Pai laughing rolling on the floor nu stiu ce sa zic, m-am gandit la ceva... daca poti sa-mi spui cei place sa faca poate mi-ar venii niste ideei..am ceva imaginatiewinking

| Nayuky explică (pentru Pufuletss):

Pai noi de fapt suntem un grup de mai multi prieteni si nu stiu suntem mai nebuni de felul nostru nu prea facem chestii normalelaughing si ca si gusturi la haine..nu cred ca te-ar ajuta.ii placlabradorii dar sta la blocsi m-am gandit sa ii iau un labrador de plus dar e luata idee cu animalul de pluslaughinga primit telefonul pe care l-a vrut.n-am idee ce sa ii iau.

| Pufuletss a răspuns (pentru Nayuky):

Off...sad Poti sa ii iei un tablou cu un labrador, iar pe langa asta ii poti lua o husa pentru telefonul sauwinking orice cred ca i-ar placeaa si daca sunteti asa mai nebuni, poti lua ceva ce nu stiu va amuza mult laughing ii poti lua o perna cu o poza cu labrador, bratari nu stiu, si cum am spus mai sus, orice i-ai luat cred ca i-ar placea deoarace daca sunteti prieteni nu cred ca o sa conteze asa de mult happy