| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor. Incerc de ceva timp sa imi vand o pereche de pantofi cu toc de 10 cm, marimea 41, firma Bershka, culoarea nude si nu reusesc.Sunt aproape noi (au fost purtati doar de 2 ori) si ii las la aproape jumatate de pret (80 lei).
Imi puteti da niste sfaturi, unde as putea sa ii vand? Mentionez ca sunt din Iasi si este urgent.
P.S.- Nu este anunt publicitar, doar incerc sa gasesc ajutor! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lăngătinemereu a răspuns:

Pe mercardor.ro eu mi-am vandutaparatul foto si am postat de exemplu ieri si azi am primit un cumparator. funda

1 răspuns:
| maddyy112 a răspuns:

Posteaza in locuri unde sunt lucruri la mana a 2-a.
Dar cand postezi trebuie sa iti faci cont la anumitul site!
Poti sa cauti pe google si singura aesti multe locuri in cae sa postezi anuntul!
Succes!