| GabrielGaby200307 a întrebat:

Am comandat Sambata ora 18:47(05.01.2019) un calculator de la Altex si am primit doar un mesaj cum ca au primit comanda, Astazi, Luni (07.01.2019) nu am primit nimic in legatura cu comanda mea si la ei pe site zicea ca in 24h sau 48h, imi puteti spune daca v-ati comandat vreodata de la Altex si in cat timp v-o ajuns?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Comanda s-a pus luni pe curier. Depinde cat de departe esti de un magazin Altex si daca au in acel magazin obiectul. Oricum, nu dureaza mai mult de 2-3 zile decat daca intarzie cei de la curier care, acum de sarbatori, au avut cam mult de lucru.

1 răspuns:
| ANF2004 a răspuns (pentru Salontanul):

Asa este, Salontanul.