| Antoanetta a întrebat:

Buna ziua! Am dat o comanda pe site ul Gate Shop saptamana trecuta luni pe 22 si inca nu am primit comanda. Ati mai comandat? In cat timp va ajuns?

11 răspunsuri:
| MotoBlitz a răspuns:

La mine a durat vreo trei luni. E porcărie site-ul, dacă știam, comandam de la altcineva

| Antoanetta explică (pentru MotoBlitz):

Serios? Doar ce am primit un mesaj de la Cargus cum ca au intrat in posesia coletului, presupun ca va ajunge maine… dar totusi.3 luni?

| MotoBlitz a răspuns (pentru Antoanetta):

La mine așa a fost, probabil că tu ești aproape de vreun sediu de-al lor...

| Anonim202225 a răspuns (pentru MotoBlitz):

Te-a sunat un nr gen 0372272403? Ma tot suna și nu știu de la cine, doar ca am o comanda la Gate de câteva luni și ma gândeam ca de la ei, sa sun înapoi nu merge

| Antoanetta explică (pentru Anonim202225):

Nu, nu imi amintesc sa fi sunat cu numar strain! Suna cu numar de Romania

| Anonim202225 a răspuns (pentru MotoBlitz):

Este vorba de ce au în depozitul din tara, pentru ca le iau din Polonia dacă nu le au în depo, asa am inteles

| Anonim202225 a răspuns (pentru Antoanetta):

Din câte am auzit prefixul e de România, nu strain

| Diana4you97 a răspuns:

Bună Antoanetta. Gateshop este un magazin chinezesc iar livrarea durează în medie peste 2 săptămâni la aceste magazine. Părerile sunt împărțite despre acest magazin online, anumiți utilizatori se declară mulțumiți dar alți utilizatori se declară nemulțumiți. Alegerea este a ta. Dacă dorești să citești recenzii ale clienților gateshop îți recomand acest website https://parerimagazin.ro/pareri/gate-shop/

| corax23 a răspuns:

Cel mai neserios site EVER, nu cumparati decat daca va asumati riscul sa nu faceti retur caci daca va asteptati sa va primiti banii inapoi va inselati. De doua luni sun aproape zilnic la ei si intreb cand intra banii pe retur de fiecare data gasesc scuze sau ma aburesc cu ideea ca o sa verifice si o sa primesc raspuns. EVITATI ACEST SITE!

| Fcsb_Pau_Paola_1996 a răspuns:

Hei. Eu am destule comenzi date pe gate. Am fost mulțumită de toate produsele. Raport preț -calitate foarte ok. Într-adevăr, ajung greu comenzile, 1-2 săptămâni. Dar din punctul meu de vedere sunt serioși.

| Antoanetta explică (pentru Fcsb_Pau_Paola_1996):

Da, am aflat ulterior ca hainele vin din Polonia, ai dreptate oricum in legatura cu calitatea.