| Dio6675565 a întrebat:

Salut! Am aceasta pereche de adidasi https://imgur.com/a/2UNpXhn (Nike Dunk High Premium SB – Flash Pack) cumparata recent de la un tip cu un pret destul de bun! Problema ar fi urmatoarea, perechea este destul de ok ca materialul de pe ea, dar talpa perechi este deja usor ingalbenit in unele zone iar in partea din fata este chiar full galben din cauza uzurii. Stiti careva o metoda pentru disparitia acestei probleme?
Si chiar daca ar fi pot rezolva aceasta problema cum as putea reda din nou culoare Yce Blue daca devine transparent dupa rezolvarea primei probleme?
Multumesc

1 răspuns:
| AlexPPS a răspuns:

Încearcă sa freci cu pasta de dinți, eu am albit o pereche asa.