| Vladcriss1 a întrebat:

Am o întrebare, de unde se pot cumpăra produse supreme originale pentru România? Si de asemenea am mai găsit un link pe TPU spre un outlet cu preturi prea bune ca să fie adevărat din SUA, se numește balzarez, puteți sa îmi spuneți dacă e legit pe lângă întrebarea de unde se pot cumpăra produse supreme?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Https://www.supremenewyork.com/mobile/#categories/Jackets.insa nu stiu daca isi poate permite vreo persoana obisnuita hainele alea:))
Celalalt site nu prea pare legit.o curea off white acolo e 99 lei.m-am uitat pe siteul official offwhite si o curea e 168 dolari.