| Doarof3 a întrebat:

Am o întrebare. Vreau sa îmi dau comandate niște blugi, dar nu știu daca îmi vin.Nu au tabel cu mărimi. Am 15 ani ani și sunt destul de slabă, am 43 de kilograme și 1, 65 m.Mă întreb dacă îmi vin niște blugi cu mărimea 34

Răspuns Câştigător
| Marrie08 a răspuns:

Pai dacă nu au tabel cu mărimi, eu zic sa nu-ți cumperi pentru ca nu ai de unde sa stii dacă o sa ți vina sau nu. Dar poți sa îți iei mărimea 34 și dacă nu îți vin, ii returnezi.happy

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Daca vorbim de 34 ca marime europeana, s-ar putea sa-ti vina bine. Dar daca sunt marimea W34 (marime americana), dintr-o pereche, iti faci doua si ramane si de un short!

| Doarof3 explică (pentru JackR):

Nu e americană

| Doarof3 explică:

Reformulez:"...dacă îmi sunt mari"