| Necunoscutu92 a întrebat:

Am o mare întrebare am văzut ca pe Amazon sunt unele produse care costa foarte putin gen 0.10 $ prețul ala e real?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, dar transportul e mult mai mult. Ca si pe Aliexpress sau Wish, ei pot alege de ex daca au un produs pe care vor 5 dolari, sa puna pret de 0.10 si transport de 4.90 sau sa puna pret de 5 dolari si transport gratuit, ca pana la urma tot banii aia ii iau.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este real pretul, dar vezi ca se da la 10 bani bucata, doar cand cumperi 100 de bucati, sau mai multe.
In plus, transportul este udneva la $10 sau chiar $20.