| SmallStep a întrebat:

A cumparat cineva produse de pe Amazon Germania in Romania? Cum a decurs? Ati intampinat dificultati? As vrea sa comand ceva de pe Amazon si am vazut ca nu exista Amazon Romania. Va multumesc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, chiar multe. Nu am întâmpinat nicio dificultate.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Am comandat eu si nu am intampinat dificultati, singurul lucru naspa e ca ia 2 saptamani sa vina produsul.

| katin a răspuns:

Cum sa nu fie Amazon Romania? Este. Am vazut pagina lor de Facebook. Poate produsul nu este in Romania.

| Hyperion7 a răspuns (pentru katin):

Nu avem infrastructura pentru Amazon la noi.Pagini o fi ele, însă Amazon efectiv în România nu există