| Apanatsca a întrebat:

Am o noua nelamurire:
As vrea sa ma apuc de chitara.Bineinteles nu stiu nimic si as vrea sa invat cat mai repede si cat mai bine.
Eu m-am gandit la un: FENDER SQUIER SA 105 SB (Spuneti ce parere aveti despre ea), dar nu prea le am cu chitarele.
1. as vrea sa imi spuneti ce parere aveti despre aceasta chitara
2.care ar fi chitara potrivita
3.cand cumpar o chitara, la ce sa ma uit, ce e important la o chitara
4. cele mai bune firme de chitari acustice
5.multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| MadalinaDaiana a răspuns:

1: destul de bun Squier
2:daca esti incepator zic ca e potrivita clasica sau western...
3: in primul rand sa te uiti la corzi sa nu fie corzi belson [sarma ghimpata]
4:Takamine,Yamaha sau Fender

| Apanatsca explică:

Haide ma nu stie nimeni?
spuneti macar ce parare aveti despre chitara.