| lau90 a întrebat:

Am parul ondulat si nu-mi place, de aceea mai mereu mi-l indrept cu placa...In timp bineinteles ca s-a degradat, dar nu prea imi vine sa renunt la placa, asa ca am gasit pe net un spray care cica il protejeaza si se foloseste inainte de a te face cu placa (http://www.shopmania.ro/.........Chestia este ca nu-l gasesc prin magazine, supermarketuri, doar pe internet.Stie cineva unde se gaseste sau daca exista alt produs asemanator? Pls help :D

Răspuns Câştigător
| mhmaddie a răspuns:

Sincer, nu prea te pot ajuta in legatura cu acest produs. Insa ceea ce vreau sa iti spun este ca si eu am parul ondulat, la varfuri chiar bucle si pana acum 1 an nu imi placea. De indreptat nu l-am indreptat niciodata excesiv (1 data pe luna/la 2 luni), dar il tineam mai mult prins in coada sau trageam de el cu peris. Si rau faceam pentru ca de cand il las asa natural primesc multe complimente. Si eu sunt mai multumita. Eu zic ca ar trebui sa incerci treptat sa renunti la placa, in loc sa cauti produse care sa ii reduca efectele negative. happy

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nici un spray din lume nu iti va proteja parul de arderea la care il supui, folosind placa. De ce oare oamenii nu sunt multumiti niciodata cu ce le-a dat Dumnezeu?

| BlackButterfly a răspuns:

Poti cumpara si de la coaforuri...