| kb9 a întrebat:

Am plasat o comanda pe eMAG, miercuri si inca nu am primit-o, am comandat un produs de care chiar aveam si am nevoie si ei, ca sa imi aline durerea sufleteasca si ca sa imi astupe gaura nevoilor, mi-au dat un voucher de 30 de lei, am intrebat acum 70 de minute curierul printr-un mesaj daca mai primesc coletul, dar nu cred ca - curierii Same Day stiu sa citeasca.
Evaluati si singuri: https://sameday.ro/#awb=2EMG2424035285001
tin sa mentionez ca - comanda a fost plasata pe 7, pe 9 a fost data curierului, aia cu "Comanda curier primita", a fost cand au chemat ai' de la eMag curierul sa le ia pachetele, puteti vedea un screen din dashboard-ul eMag, aici: https://ibb.co/rkXx8DY Sincer acu', ce ati face voi in locul meu, cand aveti un produs de care aveti neaparata nevoie si va bazati pe o companie ce....nici macar nu se poate tine de termenul maxim in care sa-ti aduca produsul?

32 răspunsuri:
| Goete a răspuns (pentru kb9):

Dupa cate vad, da...

| GabiDumitrescu a răspuns:

Deci... ai comandat o gonflabila? Ce model? Am si eu niste dureri sufletesti, ar prinde bine una.