| anonim_4396 a întrebat:

Am plasat o comandă, produsele fiind pe stoc, comanda finalizată cu succes, înregistrată, apoi în curs de procesare. Când mă trezesc cu cu un mesaj, că unul din produsele comandate nu mai era pe stoc, stocul nefiind actualizat în timp real, comanda trimisă, dar bineînțeles fără acel produs. Se poate aşa ceva? O să plătesc doar produsele ce-mi vor veni?

1 răspuns:
| unvecin a răspuns:

Da, se poate. Și, da, plătești doar produsele primite. În caz că ai făcut plata deja, banii sunt restituiți în cont într-un termen scurt.

(Am pățit și eu. Cred că de două ori.)