| JustForFewSeconds a întrebat:

Hei! Am o intrebare... Acum 2 zile am plasat prima mea comanda pe Fashion Days, insa nu stiu cum functioneaza exact site-ul lor pentru ca a doua zi cand m-am uitat la un produs din comanda, nu mai era marimea xs, desi eu pe aia am comandat-o. Credeti ca e posibil ca acea marime sa nu mai fie deloc pe stoc, sau in momentul cand am plasat comanda s-a "retras" automat? Mentionez ca comanda e inca in stadiul de procesare. Nu a fost livrata inca. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

Hei.Eu am mai comandat de pe FD si nu pot spune ca am fost foarte multumit.Mi s-a intamplat la fel cu cateva produse si mi-au venit cu o marime mai mica sau mai mare.Cel mai bine e sa trimiti mail in care sa ii intrebi ce s-a intamplat cu acel produs. Sper ca te-am ajutat big grin