| InTrEbArStupide a întrebat:

Daca am facut o comanda si este in curs de procesare (adica inca nu a fost pusa pe curier) si daca mai dau o comanda in acest timp inainte sa fie expediata, imi va veni tot coletul la un loc sau prima comanda o sa vina intr-o zi si cealalta comanda in alta zi

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am dat comenzi la eMAG in același timp de mai multe produse și au venit separat cu diferiți curieri, in aceeași zi.
Deci fiind alta comanda va fi plasata diferit la curier, cum se Nimerește, asta dacă e un magazin online cu foarte multe comenzi gen eMAG, Altex, elefant etc.

| Hammurabi a răspuns:

Daca te grabesti si ii suni si le spui sa-ti puna amandoua comenzile intr-un singur colet.